PROFIL SPOLEČNOSTI

Naším klientům nabízíme široké spektrum služeb zaměstnaneckého a obchodního cyklu. Nalezení zaměstnanců na dobu neurčitou i určitou, hodnocení a výběr pracovníků v personální oblasti, které můžeme upravovat a kombinovat podle přání zákazníka. Naším cílem je poskytnout ty nejlepší služby na trhu. Snažíme se o to, aby námi realizované činnosti splňovali představy našeho zákazníka, a to jak v ceně, tak i v kvalitě provedení.

Vlastníme:

  • Povolení k zprostředkování práce, které vydalo ministerstvo práce a socialních věcí České republiky
  • Zákonné pojištění proti úpadku
  • Zákonné pojištění odpovědnosti organizace za škodu při pracovním úrazu nebo nemoci
  • Pojištění odpovědnosti zaměstnance za škody způsobené na pracovišti

Naše agentura je připravená splnit Vaše požadavky na Vámi hledané zaměstnance.

Uchazeči o zaměstnání v naší organizaci procházejí výběrovým řízením, které provádějí naši zkušení personalisté

Přijímacími řízeními našeho proškoleného managementu projdou jen ti nejlepší v dané profesi.


Svým zaměstnancům poskytujeme ubytování zdarma, přispíváme na bydlení těm, kteří mají ubytování vlastní, přispíváme na dopravu, přispíváme na stravné a jiné sociální benefity.

Staráme se o lidi a víme, jak důležitá je práce v jejich životě. Jsme si vědomí, že k našemu úspěchu přispívají lidé – zaměstnanci, zákazníci, kandidáti …

Dělíme se o naše znalosti, zkušenosti a informace tak, že každému umíme poradit co je a co bude aktuální v současném světě práce. Aktivně podporujeme rozvoj a využívaní našich zkušenosti, abychom zlepšovali naše vztahy, nabízená řešení a poskytované služby.

Snažíme se neustále inovovat, být průkopníky a vyvíjet se. Nastavujeme normy vedoucí k hledání nových a lepších způsobů, jak věci dělat.